Menu

Pasowanie na Przedszkolaka

W piątek, 9 października w naszym przedszkolu odbyło się Pasowanie na przedszkolaka. Przedszkole odwiedził Czerwony Kapturek, który zadał każdej grupie zagadkę, po czym dzieci miały możliwość zaprezentowania krótkiego programu artystycznego. Czerwony Kapturek razem z Panią Dyrektor uznali, że wszyscy mogą być pasowani na przedszkolaków, więc ogromnym lizakiem Pani Dyrektor pasowała każde nowe dziecko na przedszkolaka z Przedszkola im. Czerwonego Kapturka. Potem były zabawy, malowanie twarzy, pieczone kiełbaski i wszystko to, co można nazwać wesołą zabawą. Był też Klaun Kuki, który z balonów wyczarowywał dla dzieci różne cudeńka. Imprezę uatrakcyjniły pokazy samby oraz możliwość zwiedzenia od wewnątrz wozu strażackiego.

Więcej w tej kategorii: « Odwiedziny pielęgniarki Kanapki »
powrót na górę