Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2015/2015-11-09_muzycznie_u_wiewioreczek oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Menu

Muzycznie u Wiewióreczek

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2015/2015-11-09_muzycznie_u_wiewioreczek oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Jesień nastraja do muzykowania. Dzieci z grupy „Wiewióreczki” na zajęciach umuzykalniających nie tylko same grały, ale same wykonały instrumenty, na których zagrały. Niewiele było trzeba: puste butelki, różne nasionka i naklejki. Tak wykonane instrumenty posłużą dzieciom jeszcze do wielu zajęć muzycznych i logorytmicznych

{gallery}2015/2015-11-09_muzycznie_u_wiewioreczek{/gallery}

powrót na górę