Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2015/2015-11-20_przedstawienie_dla_dzieci oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Menu

Odwiedziny I klasy i dzieci przedszkolnych

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2015/2015-11-20_przedstawienie_dla_dzieci oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dnia 20 listopada br. dzieci z grupy Biedronki zaprosiły uczniów dwóch klas I ze Szkoły Podstawowej Nr 4 oraz z naszego przedszkola w celu zaprezentowania przedstawienia o tematyce ekologicznej „Eko liść 2015”. Wszystkim bardzo podobał się występ Biedroneczek, czego wyrazem były gromkie oklaski.

{gallery}2015/2015-11-20_przedstawienie_dla_dzieci{/gallery}

 

powrót na górę