Wiosna już zbudzona!

Po długiej zimie, wszyscy z utęsknieniem wyczekujemy wiosny. Przedszkolaki z wągrowickiego Czerwonego Kapturka każdego dnia obserwowały pogodę i przyrodę. Wiosna bowiem, wszystkim dzieciom kojarzy się z przylotem bocianów, śpiewem ptaków, kwitnieniem bazi i  pojawieniem się przebiśniegów i krokusów. Aby Wiosnę godnie powitać dzieci z grupy „Wiewióreczek” przygotowały przedstawienie „Witaj Wiosno”. Dzieci zaprosiły rodziców, przedszkolaków i pierwszaków z zaprzyjaźnionej Szkoły Nr 4. Były i tańce, i zabawy, i zagadki. Miłą niespodziankę przygotowały uczniowie z klas I c i I d, którzy przyszli przebrani wiosennie. Teraz na pewno Wiosna już z nami zostanie, skoro wszyscy razem na koniec głośno zaśpiewali: „gaik głośno woła: Wiosna już zbudzona”!