Menu

Wycieczka do firmy DENDRO

W dniu 25.04.2016r grupa "Krasnali' i 'Biedroneczek" wyruszyła na wycieczkę autokarową do fabryki materacy piankowych DENDRO- POLAND w Rogoźnie.Po fabryce oprowadzała nas mama naszego kolegi Filipa. która tam pracuje.Podczas oglądania linii produkcyjnej materacy byliśmy zachwyceni wielkością i nowoczesnością fabryki. Oglądaliśmy proces powstawania materacy, który rozpoczyna się od wyprodukowania pianki poliuretanowej w postaci bloków długich, poprzez wycinanie materaców i szycie pokrowców, aż do wysyłania gotowego produktu do klienta. Zakład korzysta z najnowszej technologii.Dużo radości sprawiła dzieciom niespodzianka w postaci piankowych zwierzątek oraz zabawa na materacach. Dziękujemy za tak ciekawy dzień.

Ostatnio zmienianyczwartek, 05 maj 2016 21:21
powrót na górę