Menu

Dzień Czytającego Rodzica

W ramach prowadzonego w grupie Misiów cyklu  "Dzień czytającego rodzica" odbyły się dwa spotkania: - 6.03 odwiedziła dzieci pani Renata mama Ani, która przeczytała przedszkolakom bajkę pt; "Stoliczku nakryj się" oraz przeprowadziła zabawę dydaktyczną - segregowanie produktów spożywczych. Mama Ani przygotowała również dzieciom niespodziankę - kolorowanki oraz książkę pt. "Sklota i reszta świata" Agnieszki Gadzińskiej.   -8.03  grupa Misiów gościła panią Agnieszkę mamę Judytki, która czytała dzieciom bajkę pt;" Siedem koźlątek i wilk". Pani Agnieszka opowiedziała dzieciom również o swojej pracy /nauczyciel wychowania fizycznego/  przeprowadziła  ćwiczenia gimnastyczne oraz aerobik do którego przygotowała specjalne stroje - spódniczki dla dziewczynek, muszki dla chłopców / prezent dla przedszkola/ oraz słodki poczęstunek.   Serdecznie dziękujemy obu mamom za miłe spotkanie, wspólną zabawę, poświęcony czas i prezenty!

powrót na górę