Menu

Wielkanoc w Przedszkolu

11 i 12 kwietnia dzieci z grupy Krasnale prezentowały występy artystyczne przygotowane z okazji Świąt Wielkanocnych. Najpierw wystąpiły przed rodzicami a następnego dnia umiejętności sceniczne przedstawiły kolegom i koleżankom z grup. W swym przedstawieniu zawarły wszystkie tradycje i obrzędy związane z Świętami Wielkiej Nocy, a by kolejny rok przyniósł szczęście i pomyślność, dyngusiarze oblali zaproszonych gości wodą. Występy artystyczne zakończyły odwiedziny Wielkanocnego Zajączka, który przyszedł by oznajmić dzieciom, że zostawił im upominki w salach. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem szukały słodyczy, a kiedy już je znalazły radości nie było końca. W tym wyjątkowym dniu na dzieci czekał słodki poczęstunek i nieograniczona możliwość zabawy.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 24 kwiecień 2017 10:03
powrót na górę