Menu

Wycieczka do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

26.04 przedszkolaki z grupy "Misie", "Wiewióreczki", "Krasnale" oraz "Biedroneczki" udały się do Zespołu Szkół Ponadgimnazialnych nr 1 na zaproszenie pracujących tam rodziców. Korzystając z organizowanych przez szkołę "Drzwi otwartych " dzieci miały możliwość zwiedzenia szkoły, poznanie zawodów, których uczą się tam uczniowie między innymi: fryzjer, kosmetyczka, krawcowa, mechanik samochodowy, fotograf, kucharz itp. Poznały również zawody wykonywane przez rodziców. Przedszkolaki oglądały pokaz taneczny w wykonaniu uczennic szkoły pod kierunkiem pani Agnieszki Z. i miały również okazję spróbować swych umiejętności tanecznych. W pracowni fryzjerskiej uczennice wyczarowały naszym małym damą piękne fryzury. Dzieci zwiedziły warsztat samochodowy, chętnie bawiły się w hali sportowej, pozowały do zdjęć w pracowni fotograficznej oraz skorzystały ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez pracownię gastronomiczną. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał balonik i emblemat wyszyty ze swoim imieniem. Bardzo serdecznie dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie, atrakcje. Było super!!!

powrót na górę