Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017/2017-04-27_biblioteka_3-4_latki oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Menu

Wycieczka do Miejskiej Biblioteki Publicznej Grupa „Jeżyki i Żabki”

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017/2017-04-27_biblioteka_3-4_latki oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dzieci z najmłodszych grup udały się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Przyswoiły tam zasady zachowania w bibliotece, dowiedziały się, że aby korzystać ze zbiorów bibliotecznych trzeba założyć kartę. Poznały i zobaczyły pomieszczenia biblioteczne w tym wypożyczalnię dla dorosłych oraz czytelnię wysłuchały także bajki o przygodach Elmo. Na zakończenie każde z nich otrzymało zakładkę do książki. Wycieczka utrwaliła naszym milusińskim reguły korzystania z książek i to jak należy o nie dbać, pobyt w bibliotece bardzo im się podobał i na pewno z chęcią tam wrócą.

{gallery}2017/2017-04-27_biblioteka_3-4_latki{/gallery}

powrót na górę