Menu

„Przedszkolandia 2017”

Z okazji Dnia Dziecka wszystkie przedszkolaki udały się do ośrodka sportowego OSIR by wziąć udział w corocznych zawodach sportowych. Wyznaczone dzieci z grupy Muchomorki i Krasnale reprezentowały nasze przedszkole w zawodach a pozostali z całych sił im kibicowali. Była to dla wszystkich świetna zabawa pełna wrażeń. Reprezentanci i ich opiekunowie na zakończenie otrzymali Dyplom Uczestnictwa w Zawodach Sportowych i kolorowe plakietki. Po wielu emocjach na dzieci w przedszkolu czekały kolejne niespodzianki a mianowicie słodki poczęstunek oraz prezenty. Każdy przedszkolak otrzymał picie Kubuś Water oraz książeczkę napisaną przez rodziców w ramach konkursu „Bajka dla mojego dziecka”. Po podwieczorku wszystkie dzieci zebrały się w ogrodzie przedszkolnym gdzie bawiły się w rytm dziecięcych przebojów, a chętne przedszkolaki ustawiały się w kolejce do malowania twarzy.

powrót na górę