Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2107/2017-06-05_wagrowiec_moich_marzen oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Menu

Konkurs „Wągrowiec moich marzeń” rozstrzygnięty

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2107/2017-06-05_wagrowiec_moich_marzen oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W poniedziałek dnia 05.06.2017 r. konkurs plastyczny „Wągrowiec moich marzeń” rozstrzygnięto. W Sali MDK burmistrz K. Poszwa wręczył laureatom z grupy Biedronki nagrody i dyplomy. I miejsce zajęła Agata Z. Otrzymała ona również wyróżnienie - praca Agaty będzie wisiała przez najbliższy rok w gabinecie burmistrza miasta II miejsce zajęła Jagoda P. III miejsce zajął Maksymilian Ś. Wyróżnienie otrzymały: Laura J. i Martyna Ś. Gratulujemy!

{gallery}2107/2017-06-05_wagrowiec_moich_marzen{/gallery}

powrót na górę