Wycieczka do szkoły

Dnia 19.06.2017 r. przedszkolaki z grup Biedronki i Krasnale wybrały się z wycieczką do Szkoły Podstawowej Nr 4. Tam, na nie czekały dzieci z klasy II z p. Arletą i p. Gosią. Panie opowiedziały, jak wygląda praca w szkole. Każdy z przedszkolaków usiadł w ławce szkolnej, aby poczuć się przez chwilę jak uczeń. Uczniowie zaprezentowali kilka piosenek, przy których znakomicie bawiły się też przedszkolaki włączając się gestem, oklaskami, wymachami rąk czy elementami gimnastyki. Dzieci z przedszkola poznały również kodeks ucznia i fragment lekcji dotyczącej historyjki ortograficznej. Na pożegnanie przedszkolaki zaśpiewały swoje piosenki poznane w przedszkolu, oraz każdy napisał na tablicy swoje imię.